Serbest Kürsü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serbest Kürsü

Bu olaya kayıtsız kalamazsınız önce kayıt olun :)

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

MR cihazi gibi medyum

YazarMesaj
Admin

MR cihazi gibi medyum Empty
MesajKonu: MR cihazi gibi medyum   MR cihazi gibi medyum EmptyC.tesi Kas. 10, 2007 7:54 pm

Fal, büyü, reankarnasyon gibi metafizik olayların ekranda iyi reyting yaptığının anlaşılmasıyla gündüz kuşaklarında "in cin top oynamaya" başladı. (!) Gün geçmiyor ki ekranda yeni bir medyum türemesin. Bunlardan sonuncusunu çarşamba günü FOX'taki "Su Gibi" programında izledim. Medyum S. (İsmini yazmıyorum ki daha fazla reklamı olmasın) aynaya bakarak karşısındaki insanların herhangi bir hastalığı olup olmadığını söylüyordu. Dahası, bu hastalıktan kurtulup kurtulamayacağını da açıklıyordu. Mübarek sanki ayaklı MR cihazı... Medyumumuz, stüdyodaki hanımlardan birini karşısına aldı, aynasıyla birlikte şöyle iyice bir süzdü ve "Sen bu hastalıktan kurtulamayacaksın" dedi. Kadının suratını bir görmeliydiniz. Sanırsınız ki biri uzanıp, şah damarını kesivermiş, öylece boynu bükük kalıverdi. Bu arada "muayene" (!) sırasında program orkestrası gerilim müziği çalmayı ihmal etmiyor, sunucu Uğur Arslan da "En iyisi ben konuşmayayım. Konuşup da dikkatini dağıtmayayım" filan deyip, olayı ne denli ciddiye aldığını gösteriyordu. Medyum S. cinlerine komutlar verip, "Eğer bunda hastalık varsa onu arkaya doğru itin... Yok vazgeçtim, bana doğru itin. İtin, itin, itin..." filan diyor ama kadın zerre kımıldamıyordu. Sonunda "Bu kadında hiçbir şey yok" dedi. Ardından da "Bana bir sıkıntı geldi, beni sıkıştırıyorlar" diyerek izin istedi. Sunucu Uğur Arslan ise sürprizi (!) açıkladı. Meğer adamın karşısına çıkartılan kadın da medyum değil miymiş? Ve o sırada medyumların cinleri birbirlerine girmemişler mi? Adamın boğazına sarılan onlarmış!.. Tövbe estağfurullah!.. Yahu bu olan biteni bir haber programı gizli kamera ile görüntüleyip yayınlasa, ertesi gün polis o mekana baskın düzenler. İnsanların zaaflarıyla bu kadar aleni oynanır mı? Sahtekarlığın bu kadar uluorta reklamı yapılır mı? Bu gidiş nereyedir a dostlar?

Y.A.
http://serbestkursu.forumotion.co.uk

MR cihazi gibi medyum
1 sayfadaki 1 sayfası