Serbest Kürsü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serbest Kürsü

Bu olaya kayıtsız kalamazsınız önce kayıt olun :)

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Meger Acun Ilicali yarismada rol yapmiyormus

YazarMesaj
Admin

Meger Acun Ilicali yarismada rol yapmiyormus Empty
MesajKonu: Meger Acun Ilicali yarismada rol yapmiyormus   Meger Acun Ilicali yarismada rol yapmiyormus EmptyPaz Kas. 11, 2007 2:32 pm

SHOW TV'de haber öncesi kuşağında yayınlanan "Var mısın Yok musun?" adlı yarışma programı bende resmen tiryakilik yarattı. Acun Ilıcalı'nın ekrandaki "sahici" duruşuyla birlikte programda yarışması için seçilen adayların da sempatik ve doğal halleri yarışmanın izlenilirliğini arttırıyor. (Yarışmaya 14 bin kişi başvurmuş. Yaz boyunca kurulan 4 ayrı masada adaylarla tek tek görüşülmüş) Programın giderek artan reytingleri, Show TV'yi de cesaretlendirmiş. Önümüzdeki günlerde yarışma pazar geceleri prime time kuşağına da taşınacak. Ödülü ise tam 1 milyon YTL (1 trilyon lira) olacak. Bu kez kutuları birbirinden güzel kızlar taşıyacak. Yarışmayı izlerken bir soru kafama takılıyordu. Yapımcı Acun Ilıcalı, daima yarışmacıların tarafındaydı. Erken açılan büyük ödül için üzülüyor, yarışmacılar yüksek meblağlar kazandığında ise çocuklar gibi seviniyordu. İçimden, "Vallahi rol yeteneğine helal olsun. Hem yarışmanın yapımcısı olacaksın, hem de yarışmacılar yüksek paralar kazandığında bu kadar inandırıcı sevineceksin. Bu çocuk şimdiden Oscar'a aday" diyordum. Dayanamayıp, konuyu Acun'a sordum. Meğer Show TV ile özel anlaşma yapmış. Demiş ki; "Ben ödül kısmına karışmam. Yoksa doğallığımı yitiririm..." Bence çok doğru bir iş yapmış.

Y.A.
http://serbestkursu.forumotion.co.uk

Meger Acun Ilicali yarismada rol yapmiyormus
1 sayfadaki 1 sayfası